آراد برندینگ
خانه / کرم ترک و خشکی پا / بهترین کرمهای مراقبت و درمان خشکی و ترک پا

بهترین کرمهای مراقبت و درمان خشکی و ترک پا

بهترین کرمهای مراقبت و درمان خشکی و ترک پا کرمهایی هستند که از برندهای شناخته شده و همچنین ساخته شده از گیاهان باشند

ترك خوردن و خشکی بیش از حدقسمت‌هايي از پوست پا مشكل شايع و مشتركی ميان خانم‌ها و آقاياني است كه مدت‌هاي زيادي سر پا هستند یا از كفش‌هاي نامناسب استفاده مي‌كنند. و یا حتی به دلیل ژنتیکی و یا اصابت پا با سرمای شدید دچار آسیب پوست پا میشوند.
اما به هر دلیلی که اين خشكي‌ها پيدا ‌شود ديگر مهم نيست زیرا ابتدا از خشکی ساده شروع میشود و بعد تبدیل به ترکهای عمیقی میشود که درمان انها شاید بسیار زمان بر و نفس گیر باشد

خواص استفاده از گیاهان روی پوست پا

شست‌وشوي بيش از اندازه پا و استفاده از كفش‌هاي نامناسب از مهم‌ترين عللی است كه پوست شما را براي خشكي و ترك‌هاي عميق تحريك مي‌كند. برای پیشگیری و درمان بايد انتخاب مناسبي از كرم‌هاي بهداشتي داشته باشيد. كرم ترك پاي مناسب با تركيب گياهاني مانند روغن گل رز وحشي، راعي و آلانتونين عسل و یا بادام تلخ ضمن از بين بردن درد و سوزش ناشي از اين ترك‌ها خشكي و آثار آن را التیام میبخشد
وجود مواد لايه‌بردار در اين محصول ها لايه‌هاي آسيب‌ديده پوست را به سرعت از پوست جدا كرده و جاي خود را به پوست تازه مي‌دهد و پس از مدتي ترك‌هاي عميق پا به سرعت از بين مي‌روند. اين كرم با پوشانندگي مناسب باعث مي‌شود پوست پا براي مدتي طولاني نرم و مرطوب باقي بماند و از ايجاد ترك‌هاي احتمالي بعدي پيشگيري می‌كند.

کرم بادام و عسل

پوست پاها را از نو بسازيد

زماني كه ترك‌ها روي پاشنه و قوزك پا طاهر میشوند ديگر زمان براي پيشگيري از دست رفته است پس بهتر است به فكر درمان باشيد. اما براي شروع درمان سراغ محصولاتي برويد كه ضمن بازسازي و نوسازي پوست پاي شما در مدت كوتاهي نرمي و لطافت را به آن بازمی‌گردانند؛
به گفته متخصصان پوست در فرمولاسيون اين محصولات از تركيب مفيد و موثر اسيدلاكتيك و سديم لاكتات به جاي اوره براي درمان ترك‌هاي عميق كف پا و رفع خشكي آن استفاده شده است كه مي‌توان از آن جهت رفع پينه دست، آرنج و زانو هم استفاده كرد.

مرهمي ابدي روي خشكي پا

شايد استفاده از روغن‌هاي گياهي و درمان‌هاي خانگي براي از بين بردن مشكلات كوچك پوستي مانند ترك خوردن و خشكي پا موثر باشد اما اگر مي‌خواهيد مشكل‌تان را ريشه‌اي حل كنيد بهتر است خودتان را به محصولات مورد تاييد و توصيه شده متخصصان پوست بسپاريد. محصولاتي مانند كرم‌هاي نرم‌كننده بدن كلينيك و یا اوریفلیم.اين كرم با تركيبی منحصر به فرد مخصوص قسمت‌هاي خشك بدن از جمله زانو، آرنج و پاشنه پا است كه با تسكين دادن التهاب و ترك‌هاي عميق، رطوبت پوست را افزايش مي‌دهد و خشكي و زبري را برطرف مي‌كند.
اين محصول پس از هر بار مصرف احساس آرامش عميقي به پوست القا مي‌كند و پوست را در تمام طول روز شاداب و لطيف نگه مي‌دارد. اما به گفته تيم پزشكي بازار زيبايي اتمام طول درمان و استفاده مداوم از اين محصول در مدت كوتاهي سلامت پوست پاهاي‌تان را بازمي‌گرداند و شما را از استفاده از ديگر محصولات بي‌نياز مي‌كند.

پوستتان را تقویت کنید

پاهاي شما هم مانند دست و صورت‌تان نياز به رسيدگي و رطوبت‌رساني دارد پس بهتر است بعد از هر بار شست‌وشو يا استحمام آنها را با كرم‌هاي متناسب با پوست‌تان ماساژ دهيد. كرم مراقبت از پا اوريفليم غني از مواد طبيعي و گياهي است كه با القاي حس آرامش خستگي روزانه را به‌راحتي از پاهاي شما خارج مي‌كند و از آنها در برابر بروز خشكي و پينه مراقبت مي‌كند. اين محصول كه تركيبي از عصاره اكاليپتوس، بابونه و پامچال است ضمن لايه‌برداري پوست رو و كف پاي شما لايه‌هاي زمخت شده آن را برداشته و به آساني گردش خون را در ميان بافت‌هاي پوست شما تحريك مي‌كند.

عصاره اكاليپتوس موجود در اين كرم از بروز هر گونه ترك و خشكي جلوگيري كرده و به كمتر عرق كردن پاي شما در روزهاي گرم تابستان كمك وِيژه‌اي مي‌كند. نرم و شاداب شدن پاها و شكسته نشدن ناخن‌هاي پا از تاثيراتي است كه با چند بار مصرف این کرم متوجه ان خواهید شد.

مراقبت از پا همانند دست و یا صورت بسیار مهم است .کرم های لایه بردار پوست پا و کرمهای ابرسان و یا روغن های غنی مانند تندر کر میتواند در مراقبت از پوست پا و درمان ترکها کار کشا باشد

مشاوره رایگان در مراقبت از پوست پا
۰۹۱۳۱۰۶۹۰۴۷

Call Now Buttonتماس بگیرید