آراد برندینگ
خانه / جلوگیری از ریزش مو / پنج پیشنهاد برای جلوگیری از ریزش مو

پنج پیشنهاد برای جلوگیری از ریزش مو

پنج پیشنهاد برای جلوگیری از ریزش مو:
مو همیشه و در تمام انسانها عامل زیبایی و اعتماد به نفس است و در زندگی امروزی و نوع تغذیه و آلودگی هوا دغدغه امروزه بشر شده است.
برای پیشگیری از ریزش مو ۵ نکته مهم پیشنهاد می‌کنیم که رعایت آنها می‌تواند سودمند باشد:
۱- سعی کنید در برنامه غذایی خود از سبزی‌ها و میوه‌های تازه به مقدار زیاد استفاده کنید. به این منظور خوردن سبزی‌هایی چون کرفس، جعفری، کاهو و اسفناج بیشتر توصیه می‌شود. گفتنی است اسفناج علاوه بر خاصیت تقویت‌کنندگی رنگدانه‌های مو، یک منبع غنی از آهن است که باعث تقویت استخوان‌ها، ناخن‌ها و موها می‌شود. اسفناج به تنهایی در بدن جذب پایینی دارد و باید برای اثرگذاری بیشتر همراه با آبلیمو و یا ماست مصرف شود.
۲- پس از حمام کردن اگر موهای شما خشک و پرحجم می‌شود به جای ژل که باعث خفه شدن مو می‌شود از روغن‌های مفید و سالم گیاهی استفاده کنید. به علاوه به خاطر داشته باشید که هیچ روغنی نباید بیش از ۳ ساعت روی سر بماند و پس از آن باید به خوبی شسته شود.
۳- حنا برای مو، گیاه مفیدی است اما تاثیر خود حنا با شامپوهای آن به هیچ وجه قابل مقایسه نیست. اگر رنگ حنا به‌ نظرتان ناخوشایند است می‌توانید از گیاهان بی‌رنگ‌کننده استفاده کنید.
۴- سبوس برنج نیز گیاه بسیار مفیدی است که می‌توان از دم‌کرده آن به جای چای برای تقویت موها استفاده کرد.
۵- از تماس گرد و خاک و دود زیاد به موها خودداری کنید که دشمن مو هستند. در پایان نیز توصیه می‌شود در حد امکان به جای شانه پلاستیکی از شانه چوبی استفاده کنید. همچنین تا حد امکان از سشوار استفاده نکنید و درصورت ضرورت، حرارت آن بسیار کم باشد.به علاوه از شانه‌کردن موها در حمام بپرهیزید.
پنج پیشنهاد برای جلوگیری از ریزش مو گفته شد اما غیر از موارد گفته شده استفاده از محصولات با کیفیت شستشوی مو و یا ماسک ها و نرم کننده ها البته به شرط کیفیت برند میتواند در جلوگیری از ریزش و کیفیت مو تاثیر گذار باشد

مشاوره رایگان کیمیا کرم:۰۹۱۳۱۰۶۹۰۴۷

Call Now Buttonتماس بگیرید