آراد برندینگ
خانه / کرم ضد چروک دور چشم / کدام کرم دور چشم مناسب تر است؟

کدام کرم دور چشم مناسب تر است؟

کدام کرم دور چشم مناسبتر است؟خرید کرم دور چشم نیاز به شناخت و مشاوره دقیق دارد.هر دوره سنی دور چشم خاص خود را میپسندد و دور چشمی مناسب شماست که بر اساس پوست و سن شما باشد.
وقتی قرار است براي یک کرم هزینه کنید بهتر است از مواد اولیه آن مطلع شوید تا مطمئن شوید کرم را درست می‌خرید ،به همین دلیل حتما به برچسب کرم خریداری شده دقت کنید و آن را بخوانید؛ مثلا یک کرم ضدچروک و ضدپیری چشم باید حاوی موادی چون رتینوئید، کافئین، آلفاهیدروکسی اسید، آنزیم Q10 و ویتامین C باشد. کرمی هم که برای از بین بردن حلقه‌های دور چشم به کار می‌آید باید حاوی موادی چون ویتامین K یا هیدروکینون یا کافئین یا عصاره چای سبز یا رتینول باشد. توجه کنید حتما کرم شما یکی از این مواد را داشته ‌باشد.

کدام کرم دور چشم در چه سنی ماسب تر است؟

نوجوانی ( زیر ۲۰ سال )
بعضی از دور چشم های ژلی وجود دارد که رفع خستگی و استرس میکند .این دور چشم ها برای این گروه سنی مفید است اما همیشه از کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی uv400 استفاده نمایید.

ضد تیرگی و خطوط
۲۰ -۳۰ سالگی
از یک کرم مرطوب کننده خوب استفاده کنید که حاوی اسید هیالورونیک یا ceramides باشد. دسته ای از کرم های دور چشم هستند که از ایجاد خطوط خیلی ریز که دور چشم ها شروع به ایجاد میکند جلوگیری میکنند.همچنین این دور چشم ها از تیرگی دور چشم و خستگی میکاهد
از این محصولات با توجه به خشکی پوست خود روزی یک یا دو مرتبه استفاده کنید. همچنین ، مطمئن شوید که حساسیتی به آن کرم ها نداشته باشید.

از ۳۰ تا ۴۰ سالگی
از شروع سن ۳۰ سال شما نیاز به دور چشم با خاصیت صد پیری دارید.
همزمان با استفاده از کرم دور چشم ، مصرف ویتامین c ، چای سبز و دیگر آنتی اکسیدان ها را فراموش نکنید. این کار باعث می شود که اطراف چشم روشن تر شود و تولید کلاژن در پوست تسریع گردد. شبها از کرم دور چشم استفاده کنید البته می توانید صبح ها هم دوباره کرم را تجدید کنید برای این منظور می توانید از یک کرم با فرمولاسیون سبک تر استفاده کنید تا آرایش چشم شما خراب نشود.

کرم دور چشم مناسب افراد بالای ۴۰ سال

۴۰-۵۰ سالگی
در این سنین سعی کنید از محصولی استفاده کنید که حاوی رتینول باشد تا خطوط ریز دور چشم، بافت و حتی رنگ پوست را بهبود بخشد. همچنین باید اسید هیالورونیک هم برای حفظ رطوبت پوست داشته باشد. از کرمهای حاوی رتینول فقط شبها استفاده کنید اگر پوستتان خشک است ، می توانید روزها از کرم حاوی اسید هیالورونیک برای مرطوب نگه داشتن چشم استفاده کنید.

۵۰-۶۰ سالگی
بعد از ۵۰ سال به علت یائسگی در زنان تعییرات دور چشم بسیار زیاد میشود
از کرمهایی استفاده کنید که حاوی پپتید باشند ( در مواد تشکیل دهنده آن “پپتید ” مثل “پلی پپتید” و یا استیل هگزاپپتید۳ وجود داشته باشد) . پپتید باعث تحریک و تولید کلاژن پوست می شود و خطوط ریز دور چشم را کم می کند. عموما این محصولات ملایم هستند و محرک نیستند بنابراین می توانید از آنها دوبار در روز استفاده کنید.

۶۰ سال به بعد
در این سنین شما نیاز به محصولی دارید که حاوی فاکتورها رشد با نام مستعار فاکتورهای رشد اپیدرمال ( egf) باشند. فاکتورهای رشد عبارتند از مگاپپتید که باعث رشد سلولهای پوستی شده و بیشتر اساس گیاهی دارند. ( به عنوان یک مثال سلولهای بنیادی سیب ) و یا به طور مصنوعی تولید می شوند. برای کمک به تولید دوباره پوست ، محصولاتی که حاوی فاکتورهای رشد می باشند، نمای ظاهری خطوط دورچشم و چین و چروکها را بهبود می دهد . روزی دوبار از این کرمها استفاده نمایید ؛ اگر دورچشمتان کدر است محصولی که حاوی کافئین است می تواند موثر باشد.

Call Now Buttonتماس بگیرید